Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Ubezpieczenia zdrowotne

MetLife Amplico

500 złotych na każdy dzień pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku* *Podane świadczenia dotyczą wariantu złotego
Porównaj oferty - ubezpieczenie zdrowotne
Zaufali nam:

Dnia 2 listopada 2011 zaczęliśmy budowę kalkulatora ubezpieczeń zdrowotnych. Do tego czasu mogli Państwo porównać dzięki naszemu serwisowi ubezpieczenia komunikacyjne (samochodów osobowych), mieszkaniowe, turystyczne, życiowe i emerytalne. Wierzymy, że kolejne narzędzie pozwalające porównywać ceny i zakresy ubezpieczeń przyczyni się do wyboru optymalnej ochrony. Dziś nie posiadamy jeszcze kalkulatora ubezpieczeń zdrowotnych, dlatego wybieramy najlepsze oferty polis zdrowotnych i chcemy zaprosić Państtwa do przeanalizowania ich cen i zakresów. W razie pytań prosimy o kontakt z wybranym ubezpieczycielem.

Sprawdź przykład: Przykład porównania
  1. Wybierasz zakładkę z rodzajem ubezpieczenia, które Cię interesuje.
  2. Przechodzisz do formularza przyciskiem "Porównaj oferty" i wypełniasz formularz niezbędny do obliczenia składek.
  3. Otrzymujesz tabelaryczne porównanie składek ubezpieczeń.
  4. Analizujesz oferty i kupujesz ubezpieczenie przez internet.
  5. Zakupu polisy dokonujesz na stronie towarzystwa lub w agencji, która posiada pełnomocnictwo towarzystwa ubezpieczeniowego.
Sprawdź przykład: Przykład porównania

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne to przede wszystkim ochrona zdrowia Twojego i Twojej rodziny na najwyższym poziomie. Nie musisz stać w kolejkach, czekać na zapisy do specjalistów. Świadczenia zdrowotne są realizowane znacznie szybciej i niejednokrotnie przy użyciu lepszego sprzętu. Niestety w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, które składki odprowadzane są nam z wynagrodzenia, wiele usług medycznych może być wykonywanych jedynie przy użyciu gorszych materiałów. Taki stan rzeczy najczęściej spotykamy w stomatologii. Dlatego warto posiadać dobrowolną polisę.

Sprawdź przykład: Przykład porównania

Wybór prywatnego ubezpieczenia zdrowia powinien być poprzedzony wnikliwą analizą rynku. Jednak tę analizę należy rozpocząć od ustalenia potrzeb osób ubezpieczanych. Zastanówmy się jakiej opieki medycznej będziemy potrzebowali ze względu na wiek, obecny stan zdrowia czy charakter pracy. Dodatkowo weźmy pod uwagę popularne choroby zakaźne i uwzględnijmy ryzyko zachorowania na nieprzewidywane choroby. Przy wyborze ubezpieczenia zdrowotnego ważna są również cena jak i liczba placówek, w których świadczenia będą dla nas realizowane. Popatrzmy także na ich bliskość.

Sprawdź składki:

Ekspert radzi

zapytaj eksperta

Wiadomości