Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Ubezpieczenia Kraków

Sprawdź składkę

Kraków na mapie

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Ubezpieczenia komunikacyjne

Prezentujemy 10 ostatnich kalkulacji ubezpieczeń OC AC samochodu kierowców z miejscowości Kraków i okolic:

Ubezpieczenia samochodowe Kraków, Ubezpieczenie OC AC Kraków

Ubezpieczający z Twojego miasta piszą

 
25.03.2011 10:13:11
Jestem mieszkańcem Krakowa, powiedziałbym o sobie z dumą, Krakus. Lubię dobre oferty, a tutaj ubezpieczam się już parę lat. Najpierws ubezpieczyłem się w AXA, ale po roku strasznie mi podnieśli stawkę, więc zmieniłem na Allianz, a teraz jak mi się skończy to chyba mi najtaniej w Benefia wyjdzie. Wszystkim znajomym polecam tą stronę, bo po prostu taniej się ubezpieczenia kupić nie da.
krakus
 
30.03.2011 12:07:59
Jak dla mnie ubezpieczenia w Krakowie są za drogie. To jest bez sensu, że w dużych aglomeracjach jest więcej stłuczek, ale jest też więcej aut! Ja dlatego zameldowany jestem poza Krakowem, choć tu mieszkam. Płace za ubezpieczenia mniej. A polisy kupuję od kilku lat w Allianz albo HDI Asekuracja.
Wojciech Z.
 
11.05.2011 11:37:12
Kraków jest jednym z największych miast w Polsce, więc nie ma się co dziwić, że składka bazowa jest tu wyższa. Ja wychodzę jedna z założenia, że nawet w tak dużym mieście jak Kraków można kupić tanie ubezpieczenie samochodu. Wystarczy po prostu porównać kilka ofert i nie iść na łatwiznę wybierając ubezpieczenie w towarzystwie, które swoją siedzibę ma najbliżej naszego domu...
Johny
 
26.06.2012 16:15:35
Zgadzam się z Johnym... Zresztą wystarczy spojrzeć na OC Peugeot.
krakuska
 
16.07.2012 9:11:49
Moi drodzy, mieszkam w Krakowie, płacę za OC 442 zł i nie narzekam :) Jakbyście odrobinę uważniej dobierali oferty ubezpieczycieli, korzystali z kalkulatora, to tanie OC by się znalazło (no chyba że jesteś 20-letnim kierowcą zaraz po egzaminie, albo jeździsz nowiutkim BMW to może być ciężko).
Mateusz G.