Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Ubezpieczenia Bydgoszcz

Sprawdź składkę

Bydgoszcz na mapie

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Ubezpieczenia komunikacyjne

Prezentujemy 10 ostatnich kalkulacji ubezpieczeń OC AC samochodu kierowców z miejscowości Bydgoszcz i okolic:

Ubezpieczenia samochodowe Bydgoszcz, Ubezpieczenie OC AC Bydgoszcz

Ubezpieczający z Twojego miasta piszą

 
24.03.2011 9:43:31
Ostatnio pierwszy raz w życiu byłem w Bydgoszczy i zostałem miło zaskoczony. Bardzo ładne miasto i większe niż się spodziewałem. Stare miasto i okalające Brdę zabytki są super. Polecam każdemu wypad na Bydgoszcz.
4certyfikaty
 
24.03.2011 16:57:58
Mi ubezpieczenie OC dla Forda Escorta 1.8 TD z 95 roku wyszło 1362 zł. Relatywnie dużo, ale to chyba dlatego, że jestem młodym kierowcą. Co dziwne najtańsze ubezpieczenie ma dla mnie Compensa i PZU. Muszę sprawdzić jeszcze AXA Direct i Avivę, bo w zeszłym roku kupowałem w Bydgoszczy u agenta ale w HDI, a teraz czas sprawdzić directy. Co sądzicie o Link4 bo słyszałem ma mają kiepskie OC?
Damian Duda
rozwiń
11.05.2011 12:49:26
Kiepska to może być ewentualnie obsługa OC, ale ja się z taką opinią nie spotkałem. Link4 jest powszechnie znany jako solidny ubezpieczyciel, który jeszcze zachęca klientów różnymi promocjami. Agentom z Bydgoszczy bym nie wierzył. Mam złe doświadczenia. Wolę sam zweryfikować oferty ubezpieczeń, np. na takim portalu jak ten.
Krisu
 
19.05.2011 10:10:11
Widzę, że ubezpieczenie OC Forda w Bydgoszczy jest bardzo popularne. Szkoda, że nie pokazujecie na górze jakiego ubezpieczyciela wybrał ten kierowca. Komentarze powyżej nie mają chyba większego sensu, bo nie ma czegoś takiego jak najtańsze towarzystwo ubezpieczeniowe. Każdy jest innym przypadkiem. Ja ubezpieczam się w Bydgoszczy od 10 lat i robię to w sumie co rok u innego ubezpieczyciela. Dziś mam ubezpieczenie w Allianz, a ostatnio ubezpieczałem auto w Liberty Direct. W życiu liczy się najtańsze OC :)
Wojciech !rVGchrQjW+