Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

mBank ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Opinie o mBank na forum Ipolisa.pl Najnowsze wątki o mBank:

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w mBank

Towarzystwo ubezpieczeniowe mBank oferuje obecnie następujące promocje:

 • płatność nawet w 12 ratach
 • przeniesienie zniżek z OC na AC

mBank w rankingu towarzystw

4,16
proces zawierania polisy OC 4,55
atrakcyjność cenowa polisy OC 4,34
proces zawierania polisy AC 4,49
atrakcyjność cenowa polisy AC 4,30
wynik likwidacji szkody 3,81
szybkość likwidacji szkody 3,44
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 4,17

mBank w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia mBank w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak mBank wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę mBank z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia mBank

Swoją działalność mBank rozpoczął rozpoczął w listopadzie 2000 roku – jako pierwszy w Polsce bank elektroniczny. Jest aktualnie częścią BRE Banku SA. Początkowo mBank był bankiem depozytowym drugiego wyboru, oferującym podstawowe usługi bankowe. Z biegiem czasu, model biznesowy mBanku ewoluował – oferta była stopniowo poszerzana o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Wciąż jednak firma jest wierna swojej Misji i Tożsamości. Jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej dla klientów indywidualnych oraz mikrofirm, zajmując znaczącą pozycję w polskim sektorze finansowym. Dążymy do stworzenia otwartej platformy finansowej, w ramach której klient może porównywać oferty różnych firm, wybierając najkorzystniejsze dla siebie. Po siedmiu udanych latach działalności w Polsce, mBank rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne, od listopada 2007 r. z jego usług korzystają także Czesi i Słowacy.

mBank - ubezpieczenia i finanse

 • mRACHUNKI zaspokajają podstawowe potrzeby Klientów w świecie bankowości: RACHUNKI osobiste, RACHUNKI oszczędnościowe oraz RACHUNKI walutowe.

 • mLOKATY skierowane do wszystkich Klientów, którzy szukają atrakcyjnego oprocentowania z gwarancją zysku w ramach LOKATY terminowych, LOKAT strukturyzowanych i RACHUNKÓW oszczędnościowych.

 • mKARTY gwarantują swobodę i wiele możliwości dzięki KARTOM kredytowym, wirtualnym i debetowe.

 • mKREDYTY dają szybki przypływ gotówki na indywidualne potrzeby Klientów, lub spłatę innych kredytów. mBank oferuje KREDYT gotówkowy, KREDYT odnawialny, mPLAN hipoteczny, KREDYT samochodowy oraz mEmisję.

 • mINWESTYCJE zapewniają najwygodniejszy sposób oszczędzania, niezależnie od wielkości kapitału. Firma proponuje Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, produkt eMAKLER, mPORTFEL oraz LOKATY strukturyzowane.

 • mEMERYTURA to filary, które w przyszłości zapewnią Klientom godną emeryturę w ramach OFE (II filar) oraz IKE (III filar).

 • mUBEZPIECZENIA zapewniają ochronę w ramach ubezpieczeń mBank, takich jak: ubezpieczenia samochodowe, nieruchomości, podróżne, NNW Ochrona24h, ubezpieczenia na życie z funduszem oraz ubezpieczenia KART.

 • mTELEFONIA to innowacyjne połączenie usług bankowych z telekomunikacyjnymi: Doładuj telefon, mBank mobile, mTELEFONIA, Telefonia internetowa VoIP.

 • mZAKUPY umożliwiają zakupy atrakcyjnych towarów po najniższych cenach w internecie: mSZOP, mOKAZJE, mZAKUPY, Oferta tygodnia, mTRANSFER, mRABATY.

Kontakt z mBankiem

BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.
ul. Ks. I. Skorupki 5
00-963 Warszawa
tel. 42 6 300 800

Strona internetowa: www.mbank.pl

REGON 140806789 | NIP 1070006155
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000271543
Wysokość Kapitału Zakładowego 12 941 177 PLN, wpłacony w całości

powrót