Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

„Zabłyśnij na drodze” - kampania społeczna UNIQA

Sprawdź składkę

Zobacz także

  • UNIQA wprowadza bezpośrednia likwidację szkód
    Towarzystwo ubezpieczeniowe UNIQA idzie w ślady PZU i wdraża bezpośredni system likwidacji szkód. Nowy proces likwidacyjny dostępny będzie jako opcja dla klientów posiadających ubezpieczenie OC samochodu.
  • Ubezpieczenia dla sportowców
    Jesteś człowiekiem aktywnym fizycznie i sport sprawia ci sporo satysfakcji? Weź przykład z zawodowych sportowców i ubezpiecz się. Sport to zdrowie, ale o kontuzję nie jest przecież trudno.
  • Najtańsze OC i tanie AC
    Marzenie kierowców o tanim ubezpieczeniu samochodu może się łatwo ziścić. Wystarczy przestać sugerować się typowym sloganem towarzystw ubezpieczeniowych: "U nas najtańsze OC", wiedzieć jak zapracować na tanie OC i AC w pakiecie, znaleźć złoty środek między ceną i zakresem w polisie autocasco, a przede wszystkim nie tracić czasu na samodzielne poszukiwanie ofert towarzystw. Są prostsze sposoby na najtańsze ubezpieczenie.

14
PAŹ
2010
W ramach kampanii „Zabłyśnij na drodze” wszystkich niechronionych ubezpieczeniem uczestników ruchu drogowego – pieszych, rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów – policjanci z Mazowieckiej Drogówki przekonują do noszenia kamizelek i opasek odblaskowych praz wyposażenia jednośladów w dodatkowe elementy odblaskowe.

Inauguracja czwartej już edycji kampanii odbyła się 8 października w Radomiu. Kilkuset cyklistów ubranych w odblaskowe kamizelki i opaski przejechało ulicami miasta. Tym samym udowodnili, że dzięki odblaskom piesi i rowerzyści są lepiej widoczni na drogach. Dzięki temu są bardziej bezpieczni – dają możliwość kierowcy, aby mógł ich w porę zauważyć i odpowiednio zareagować.

"UNIQA, jako ubezpieczyciel, jest społecznie odpowiedzialna a propagowanie bezpieczeństwa jest głęboko wpisane w naszą tożsamość. To dlatego po raz kolejny zaangażowaliśmy się w kampanię „Zabłyśnij na drodze”. Liczymy, że odblaskowe opaski, które specjalnie w tym celu wyprodukowaliśmy, przełożą się bezpośrednio na wzrost bezpieczeństwa najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego" – podsumował Zbigniew Zieliński, Wiceprezes Zarządu Grupy UNIQA.

Pierwsza kampania „Zabłyśnij na drodze” miała miejsce w 2008 roku. Do dziś prowadzą ją: Komenda Wojewódzka Policji zs. W Radomiu, władze Miasta Radomia, Stowarzyszenie Rowerowe „Zielony Szlak” oraz UNIQA – jedno z czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, mających w swojej ofercie nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, ale także ubezpieczenia dla firm, podróży zagranicznej, zdrowotne i ubezpieczenia na życie.

Autor: Daria Modzelewska

Dodaj stronę do: Facebook Twitter Nasza Klasa Wykop Blip

Tagi: UNIQA

strona główna

Komentarze

 
27.03.2014 19:42:17
nie ma tutaj żadnych informacji które mogą w czymś pomóc żal mogę tak wypowiadać choć jestem w 4 klasie
ukryte po co ci to !fpxL8jZm5q
rozwiń
31.03.2014 17:40:53
nic się nie dowiedziałam żal mi was idjoci
dzik !oFtHU53e1A
rozwiń
2.04.2014 19:56:11
co oznacza wasze hasło ? czemu na stronie nic o tym nie ma?
kot !AMWkZnyTkB
rozwiń
2.04.2014 19:58:14
kurcze nic się dowiedzieć nie można!
kot !pnPXwNVSVk
 
3.04.2014 16:35:25
zgdze sie pippppppp
olciak.pl !Suor8hfjkK
 
9.04.2014 16:11:47
nie można sie nic dowiedzieć
domunia567 !a8Mjw+HVfB
 
17.05.2014 18:33:56
a jakie znaczenie ma to głupie hasło co? ja mam zamiar zrobić ćw. na przyrodę a tu nic...żal...-,-
ta jedyna - ja XD !S6unmmL4FN
rozwiń
21.05.2014 16:10:17
Nie uczą czytania ze zrozumieniem? Dzieci drogie - myślcie to nie boli !!!! Szukacie gotowych odpowiedzi do przepisania, a tu klops... A tłustym drukiem to co? Wiersz jest napisany? ŻAL... he he..
dorosły