Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Warta ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Zobacz także

 • Złośliwość Losu w mieszkaniach i domach
  Nie tak dawno temu Liberty Direct uruchomiło nową kampanię telewizyjną, w której znana już z wcześniejszych animowanych spotów Złośliwość Losu, będzie zachęcać do zakupu ubezpieczeń nieruchomości. Reklamy emitowane będą w TVP, TVN, Polsacie oraz w stacjach tematycznych.
 • Jak kształtowała się historia ubezpieczeń w Polsce?
  Pierwsze wzmianki o ubezpieczeniach na terenie Polski pochodzą z przełomu XV i XVI wieku. Choć ówczesne polisy miały nieco inny charakter niż obecne, ich głównym celem była ochrona i wsparcie finansowe ubezpieczonych. Pierwsze ubezpieczenia działały na zasadzie zorganizowanej pomocy sąsiedzkiej, a także powstawały tzw. kasy ogniowe, wspierające ofiary pożarów.
 • W jaki sposób funkcjonują towarzystwa ubezpieczeniowe?
  Każdy posiadacz ubezpieczenia OC lub AC samochodu wie, że w razie wypadku może liczyć na odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego. Podobnie jest w przypadku ubezpieczeń na życie czy też polis od nieruchomości. Jak to się dzieje, że ubezpieczyciel jest w stanie wypłacić wszystkim poszkodowanym należyte odszkodowania?

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Warta

Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta nie oferuje obecnie żadnych promocji przy kupnie polis ubezpieczeniowych.

Warta w rankingu towarzystw

3,93
proces zawierania polisy OC 4,18
atrakcyjność cenowa polisy OC 3,59
proces zawierania polisy AC 4,28
atrakcyjność cenowa polisy AC 3,77
wynik likwidacji szkody 3,91
szybkość likwidacji szkody 3,87
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 3,88

Warta w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Warta w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Warta wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Warta z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia Warta

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. powstało w 1920 r. Po PZU S.A. jest największą najstarszą firmą ubezpieczeniową w Polsce. Głównym akcjonariuszem TUiR Warta jest belgijska Grupa KBC. Podstawową działalnością firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Warta posiada sieć prawie sześciu tysięcy sprzedawców.

Do Grupy Ubezpieczeniowo - Finansowej Warta należą m.in. TUiR Warta, TUnŻ Warta. TUiR Warta S. A. posiada także 30% akcji KBC TFI S.A. Grupa Warta oferuje ubezpieczenia różnego typu: majątkowe, osobowe i komunikacyjne, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne, łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klient otrzymuje pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom Klientów, Warta systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty, dostosowuje je do indywidualnych potrzeb oraz zwiększa zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Oferta ubezpieczeniowa Warty

Ubezpieczenia dla klientów indywidualnych

 • Ubezpieczenia na życie Warta pozwala na zabezpieczenie w następujących obszarach: życie i zdrowie, zabezpieczenie dziecka, ubezpieczenia emerytalno-rentowe oraz ubezpieczenia z funduszem.

 • Twoje finanse w Warcie to przede wszystkim ubezpieczenia z funduszem, produkt Warta GWARANCJA Lokata Ubezpieczeniowa oraz oszczędzanie w funduszach inwestycyjnych

 • Ubezpieczenie mieszkania i domu można nabyć w towarzystwie w następujących pakietach: Warta DOM KOMFORT, Warta DOM, Warta DOM LETNISKOWY oraz ubezpieczenie OC Warta w życiu prywatnym.

 • Ubezpieczenie samochodu daje możliwość zakupu pakietowego ubezpieczenia samochodu Warta, ubezpieczenia OC w kraju wraz z usługą ASSISTANCE, OC za granicą RP, ubezpieczenia AC, NNW, ASSISTANCE oraz ubezpieczenia WARTA Auto – Szyby.

 • Zabezpieczenie przyszłości z Wartą jest możliwe dzięki funduszom inwestycyjnym i innym ubezpieczeniom.

 • Ubezpieczenia turystyczne można nabyć w pakietach Warta Europakiet, Warta Travel, Warta Business Travel, Warta Sport, ubezpieczenie cudzoziemców na terytorium RP, Warta Moto – Assistance (WMA), OC za granicą RP (zielona karta), ubezpieczenie jachtów, ubezpieczenie OC organizatora turystyki, ubezpieczenie NNW – Warta pomoc w wypadku, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenia dla firm

 • Dla firm ubezpieczenia Warta są tak skomponowane, aby zapewnić pełną ochronę dla finansów Twojej firmy oraz pracowników. Warta oferuje ubezpieczenia dla dużych podmiotów gospodarczych, ubezpieczenie małych i średnich przedsiębiorstw, ubezpieczenie dla przedstawicieli grup zawodowych, ubezpieczenie dla operatorów transportowych, ubezpieczenie flot samochodowych, ubezpieczenia dla firm budowlano – montażowych, ubezpieczenia morskie i przedsiębiorstw gospodarki morskiej, ubezpieczenia dla banków, kolejowe, lotnicze i ubezpieczenie dla kadry menedżerskiej.

 • Gospodarstwo rolne klienci Warty mogą ubezpieczyć w ramach ubezpieczenia obowiązkowego, ubezpieczenia dobrowolne, a także zapewnić ochronę finansów gospodarstwa rolnego.

Kontakt z WARTĄ

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
tel. 0 801 308 308, 502 308 308

Strona internetowa: www.warta.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy, XII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000016432; NIP 521-04-20-047;
kapitał zakładowy 109 476 570 opłacony w całości

Placówki i oddziały Warta

Zobacz placówki i oddziały Warta w innych miastach Polski  >>
powrót