Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Uniqa ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Opinie o Uniqa na forum Ipolisa.pl Najnowsze wątki o Uniqa:

Zobacz także

 • UNIQA wprowadza bezpośrednia likwidację szkód
  Towarzystwo ubezpieczeniowe UNIQA idzie w ślady PZU i wdraża bezpośredni system likwidacji szkód. Nowy proces likwidacyjny dostępny będzie jako opcja dla klientów posiadających ubezpieczenie OC samochodu.
 • Ubezpieczenia dla sportowców
  Jesteś człowiekiem aktywnym fizycznie i sport sprawia ci sporo satysfakcji? Weź przykład z zawodowych sportowców i ubezpiecz się. Sport to zdrowie, ale o kontuzję nie jest przecież trudno.
 • Najtańsze OC i tanie AC
  Marzenie kierowców o tanim ubezpieczeniu samochodu może się łatwo ziścić. Wystarczy przestać sugerować się typowym sloganem towarzystw ubezpieczeniowych: "U nas najtańsze OC", wiedzieć jak zapracować na tanie OC i AC w pakiecie, znaleźć złoty środek między ceną i zakresem w polisie autocasco, a przede wszystkim nie tracić czasu na samodzielne poszukiwanie ofert towarzystw. Są prostsze sposoby na najtańsze ubezpieczenie.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Uniqa

Towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa oferuje obecnie następujące promocje:

 • MINI Assistance gratis do OC
 • gwarancja utrzymania ceny
 • 10% zniżki przy zakupie pakietu OC+AC+NNW

Uniqa w rankingu towarzystw

4,12
proces zawierania polisy OC 4,26
atrakcyjność cenowa polisy OC 3,82
proces zawierania polisy AC 4,32
atrakcyjność cenowa polisy AC 3,91
wynik likwidacji szkody 4,27
szybkość likwidacji szkody 4,29
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 3,99

Uniqa w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Uniqa w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Uniqa wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Uniqa z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia Uniqa

Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstało na bazie doświadczeń Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A w 1990 r.

W 2001 roku większościowy pakiet akcji POLONII S.A. został objęty przez austriacki holding ubezpieczeniowy Uniqa Group Austria, a w 2003 roku - po 13 latach funkcjonowania pod marką POLONIA – spółka zmieniła nazwę na Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Przynależność do Grupy Uniqa Austria oznacza dla polskiej spółki nie tylko znaczące dofinansowanie, ale też dostęp do bogatych doświadczeń i wiedzy ubezpieczeniowej austriackiego koncernu, a także jego międzynarodowego prestiżu.

Kapitał zakładowy Uniqa TU S.A. przekraczający 220 mln zł jest gwarantem bezpieczeństwa zawartych umów ubezpieczenia z Uniqa.

Pozycja spółek Uniqa w Polsce uległa dalszemu wzmocnieniu dzięki przejęciu 2 innych towarzystw ubezpieczeniowych: KU FILAR S.A. i KU FILAR-Życie S.A. W rezultacie utworzona została Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA w Polsce, której spółki działają pod markami Uniqa i FILAR. W 2003 r. łączna składka Grupy z ubezpieczeń majątkowych wyniosła 539,7 mln zł, co uplasowało Grupę na 5. miejscu wśród towarzystw oferujących ubezpieczenia majątkowe i osobowe.

Oferta ubezpieczeniowa Uniqa

Klient indywidualny

 • Ubezpieczenia Uniqa dla klientów indywidualnych zapewniają wszechstronną ochronę, przy czym charakteryzują się szerokim zakresem ochrony i korzystną ceną. Wśród ubezpieczeń Uniqa dla klientów indywidualnych wyróżniamy: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia NNW, zdrowotne, ochrony prawnej, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie mieszkania i domu mieszkalnego oraz ubezpieczenie OC Uniqa.

Klient biznesowy

 • Propozycja ubezpieczeń Uniqa dla klientów biznesowych to przede wszystkim ubezpieczenie firm, ochrony prawnej, ubezpieczenia komunikacyjne Uniqa: OC, AC i NNW, ubezpieczenia w rolnictwie, ubezpieczenia OC oraz osobowe i na życie.

Kontakt z Uniqa

Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

tel. 42 63 44 700
fax 42 63 77 430

Strona internetowa: www.uniqa.pl

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi KRS 0000001201
REGON: 004275573
NIP: 727-012-63-58
Kapitał akcyjny: 220 308 282,00 zł

powrót