Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Link4 ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Opinie o Link4 na forum Ipolisa.pl Najnowsze wątki o Link4:

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Link4

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 oferuje obecnie następujące promocje:

  • zniżka dla przyjaciela
  • do 5% zniżki przy płatności kartą kredytową
  • program zniżkowy Kolejne auto

Link4 w rankingu towarzystw

3,67
proces zawierania polisy OC 4,19
atrakcyjność cenowa polisy OC 3,68
proces zawierania polisy AC 4,23
atrakcyjność cenowa polisy AC 3,81
wynik likwidacji szkody 3,09
szybkość likwidacji szkody 3,02
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 3,72

Link4 w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Link4 w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Link4 wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Link4 z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce oferująca ubezpieczenia komunikacyjne typu direct - nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczenia samochodu przez telefon i Internet.

Oferta ubezpieczyciela i podejście do obsługi klientów spotkały się z uznaniem i zainteresowaniem polskich kierowców, co dało szerokie perspektywy rozwoju Link4. Na początku działalności oferta firmy dotyczyła wyłącznie ubezpieczeń samochodu, dziś obejmuje również ubezpieczenia mieszkania i podróży. Od 15 czerwca 2009 roku Link4 należy w całości do RSA – wiodącego ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na całym świecie i 20 milionów zadowolonych klientów. Link4 w związku z tym, że jest częścią RSA, systematycznie dostosowuje standardy obsługi klienta do tych obowiązujących w grupie na całym świecie. Czerpiąc z 300-letniego doświadczenia i globalnej siły RSA – Link4 doskonali swoje produkty i usługi aby zapewnić klientom nowy, światowy standard ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczeniowa Link4

Ubezpieczenia komunikacyjne Link4

  • Towarzystwo oferuje bardzo ciekawe produkty w ramach ubezpieczeń samochodowych: Link4 OC, AC, pakiet OC i AC, Smart Casco, Szyby 24, ubezpieczenie NNW, Auto Assistance 24, ubezpieczenie od kradzieży, Zielona Karta, Niezależni 24, Samochód zabytkowy oraz atrakcyjne ubezpieczenia motocyklu.

Ubezpieczenia mieszkaniowe Link4

  • Link 4 pozwala na zabezpieczenie mieszkania w ramach ubezpieczeń Dom oraz Dom Pomoc 24. Ubezpieczenie mieszkania Link4 może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientów.

Ubezpieczenia turystyczne Link4

  • w ramach produktu Podróże 24 - ubezpieczenie Link 4 szybko, sprawnie i tanio zapewni Ci ochronę oraz pomoc, jeśli wybierasz się w dowolną podróż zagraniczną. Ubezpieczenie w podróży możesz uzyskać w Link 4 wygodnie i bez zbędnych formalności. Do ubezpieczenia turystycznego Klienci Link4 mogą dokupić jeszcze ubezpieczenia dodatkowe: Assistance Europa 24 oraz Zielona Karta.

Ubezpieczenia dla firm Link4

  • Auto Firmowe 24 to propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkujących leasingujących samochód firmowy. Produkt gwarantuje ubezpieczenie OC, AC, NNW kierowcy i pasażerów, Assistance w kraju bez limitu kilometrów oraz ubezpieczenie tablic rejestracyjnych i kluczyków od kradzieży oraz dowodu rejestracyjnego od kradzieży i zagubienia.

Kontakt z Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Tel.: (22) 444 44 44

Strona internetowa: www.link4.pl

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy; Nr KRS 0000142452; NIP 526-26-72-654; wysokość kapitału zakładowego: 111 354 170,00 PLN; kapitał wpłacony w całości

powrót