Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Concordia ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Zobacz także

  • Ubezpieczenie mieszkania
    Ubezpieczenie mieszkania gwarantuje finansową rekompensatę szkód powstałych w samym domu, lub elementach ruchomych. Od jakiego ryzyka chroni ubezpieczenie domu? Kiedy towarzystwo nie wypłaci odszkodowania? Na co zwracać uwagę w OWU? Od czego zależy i jak zmniejszyć wysokość składki? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Concordia

Towarzystwo ubezpieczeniowe Concordia oferuje obecnie następujące promocje:

  • bezpłatne Auto Assistance w cenie podstawowego OC i AC
  • w cenie ubezpieczenie bagażu znajdującego się w aucie

Concordia w rankingu towarzystw

3,58
proces zawierania polisy OC 4,13
atrakcyjność cenowa polisy OC 3,69
proces zawierania polisy AC 4,11
atrakcyjność cenowa polisy AC 3,80
wynik likwidacji szkody 2,93
szybkość likwidacji szkody 2,60
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 3,82

Concordia w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Concordia w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Concordia wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Concordia z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia Concordia

Concordia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami Spółdzielczymi. Swoje doświadczenie czerpie z blisko 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza - Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru. Od 2001 roku działalność prowadzi również Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które jest Towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie i razem z Concordia Polska TUW tworzy Concordię Ubezpieczenia.

Concordia posiada obecnie 10 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracuje z blisko 2000 Pośrednikami w całej Polsce. Celem Concordii jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych połączonych z solidną likwidacją szkód. Concordia wypełnia tę misję od kilkunastu lat pokazując, że jakość obsługi, kreowanie przyjaznej oferty, to metoda na zwiększanie konkurencyjności na polskim rynku ubezpieczeniowym.

O wysokiej pozycji Concordii świadczą dane dotyczące udziału w rynku. Ubezpieczenia upraw w ramach oferty rolnej to 35%, w przypadku ochrony prawnej – aż 50%. Potwierdzeniem zaufania ze strony Klientów, wysokiej jakości produktów i usług jest przyznanie Concordii licznych nagród i certyfikatów. Za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa – „Concordia Agro” certyfikatu jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości. Potencjał w zakresie jakości likwidacji szkód dostrzegła w 2010 roku Gazeta Bankowa i przyznała Concordii IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych.

Oferta ubezpieczeniowa Concordii

Concordia specjalizuje się w ubezpieczeniach rolnych, ubezpieczeniach ochrony prawnej, systemach ubezpieczeń dla firm oraz bancassurance dla bankowości spółdzielczej. Na polskim rynku ubezpieczeń Concordię wyróżnia tworzenie polis, które nie konkurują ceną, ale jakością świadczonych usług. Towarzystwo przygotowuje produkty skierowane do m.in. mieszkańców średnich i małych miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.

Ubezpieczenia majątkowe

  • Ubezpieczenie majątku w Concordii to zarówno korzystna cena, jak i zapewniające kompleksową ochronę ubezpieczenia. Concordia oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, rolne, osobowe oraz ubezpieczenie OC Concordia

Ubezpieczenia na życie

  • Ubezpieczenia życiowe dla Klientów indywidualnych z Concordii zamykają się w takich produktach, jak Życie Casco, Linia bezpieczeństwa oraz Linia życia. Grupowe ubezpieczenia na życie w Concordii zapewniają następujące produkty: Spokojna Głowa Plus, Concordia Agro Życie, Bancassurance oraz w ofercie dla członków związków zawodowych i stowarzyszeń

Oferta specjalna

  • Oferta specjalna ubezpieczenia Concordia ma za zadanie spełnić najbardziej wygórowane wymagania wszystkich Klientów: Concordia PROFIT (System Ubezpieczeń dla Firm), Concordia Plus (Pakiet Ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej Rodziny), Concordia Agro, Concordia Firma (Pakiet Ubezpieczeń dla Średnich i Małych Przedsiębiorstwa), Pakiet dla Szkoły, oferta dla Gmin, oferta Auto Assistance, oferta Concordia Turysta, oraz ubezpieczenie dla myśliwych.

Kontakt z Concordią

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000083521
NIP: 778-12-11-349
Kapitał zakładowy: 57.286.298,00 zł

tel.: 61 85 84 800
fax: 61 85 84 801

Strona internetowa: www.concordiaubezpieczenia.pl

Placówki i oddziały Concordia

Zobacz placówki i oddziały Concordia w innych miastach Polski  >>
powrót