Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Benefia ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Opinie o Benefia na forum Ipolisa.pl Najnowsze wątki o Benefia:

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Benefia

Towarzystwo ubezpieczeniowe Benefia nie oferuje obecnie żadnych promocji przy kupnie polis ubezpieczeniowych.

Benefia w rankingu towarzystw

Benefia w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Benefia w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Benefia wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Benefia z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Ubezpieczenia BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group jest spółką akcyjną zawiązaną aktem notarialnym dnia 22 września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, posiadająca ponad 180 letnią tradycję i doświadczenie. W skład jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo - Wschodniej, jaką jest Vienna Insurance Group, wchodzi 50 firm ubezpieczeniowych działających w 23 krajach Europy. Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych BENEFII jest szeroka, zróżnicowana i dzięki temu dostosowana do specyfiki potrzeb i preferencji poszczególnych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. BENEFIA doceniana na rynku ubezpieczeniowych na przełomie swojego istnienia otrzymała wiele prestiżowych nagród. Ostatnim osiągnięciem firmy jest przyznany w 2009 roku przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu „Certyfikat Rzetelności i Wiarygodności”. Świadczy on o tym, że BENEFIA jest oceniana na rynku jako solidny i rzetelny partner dla swoich klientów. Certyfikat jest ważny do 30 grudnia 2011 roku.

Oferta ubezpieczeniowa BENEFIA

BENEFIA oferuje ciekawe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Należą do nich:

BENEFIA Majątek:

  • Klient indywidualny ma możliwość zabezpieczenia całego swojego majątku począwszy od ubezpieczenia mieszkanie przez ubezpieczenie samochodu. Benefia posiada w swojej ofercie ubezpieczenie OC, Zieloną Kartę, Autocasco, NNW, Assistance Plus, Top Assistance, Ochronę Prawną, GAP, Dom Plus, Koszty Leczenia Plus, Pakiet Mieszkanie.
  • Klient biznesowy może skorzystać z szerokiej oferty zawierającej ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia oraz NNW.

BENEFIA Życie:

  • Produkty indywidualne pozwalają Klientom Benefii wybrać zabezpieczenie na życie najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Do dyspozycji Klientów pozostają takie ubezpieczenia jak Start z Plusem, Życie z Plusem, Terminowe, Kapitałowe, Inwestycyjne, Inwestycyjne ze składką jednorazową, Bezpieczenie dzień po dniu, Kolory Życia+, Pakiet ubezpieczeniowy Medicasco.
  • Fundusze dostępne w ofercie Benefii to m.in. Stabilnego Wzrostu, Zrównoważony, Dolarowy, Europejski, Aktywnego Inwestowania, oraz Gwarantowanego Zysku.

Kontakt z BENEFIĄ

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Rydygiera 21A
01-793 Warszawa

tel: 22 544 14 30
fax: 22 544 14 38

Strona internetowa: www.benefia.pl

KRS:11036, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS,
NIP: 525-21-66-530,
Kapitał zakładowy: 61 500 000,00 zł - opłacony w całości

powrót