Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

Aviva ubezpieczenia

Sprawdź składkę

Opinie o Aviva na forum Ipolisa.pl Najnowsze wątki o Aviva:

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Aktualne promocje ubezpieczeń w Aviva

Towarzystwo ubezpieczeniowe Aviva oferuje obecnie następujące promocje:

 • Pakiet Assistance gratis do OC + samochód zastępczy
 • 12% zniżki przy zakupie pakietu OC i AC
 • 5% zniżki przy zakupie przez Internet
 • Laureat Superbrands 2013!

Aviva w rankingu towarzystw

4,03
proces zawierania polisy OC 4,34
atrakcyjność cenowa polisy OC 3,90
proces zawierania polisy AC 4,37
atrakcyjność cenowa polisy AC 3,95
wynik likwidacji szkody 3,86
szybkość likwidacji szkody 3,80
klarowność polisy i warunków ubezpieczenia 3,97

Aviva w kalkulatorach ubezpieczeń ipolisa.pl

Porównaj ubezpieczenia Aviva w zakresie polis samochodowych OC, AC i NNW, nieruchomości, turystycznych i innych. Sprawdź w naszych kalkulatorach, jak Aviva wypada na tle konkurencji i wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i porównaj ofertę Aviva z innymi ubezpieczycielami:

Samochodowe Domu i mieszkania Turystyczne

Grupa Aviva - ubezpieczenia i finanse

Aviva Commercial Union Polska działa od 1992 roku. Obecnie obejmuje sześć spółek i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Grupa CU obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 60 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Commercial Union oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Najnowszą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych sprzedawanych przez telefon i internet pod marką Commercial Union Direct.

Oferta CU Aviva dla klienta indywidualnego

 • Życie i zdrowie w Aviva to propozycje ubezpieczeń pozwalających zapewnić bezpieczeństwo sobie i osobom bliskim w razie różnych okoliczności życia codziennego - przede wszystkim ubezpieczenie na życie. Aviva Commercial oferuje ponadto ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe oraz programy dla dzieci.
 • Emerytura z Avivą jest gwarantem dostatniego życia w przyszłości. OFE Aviva oraz inne programy oszczędzania na emeryturę pozwolą pomnożyć środki i zapewnią spokojną przyszłość.
 • Inwestycje Aviva to nie tylko ponadprzeciętne dochody, ale również stabilny zysk zamknięte w Funduszach Inwestycyjnych Aviva Investors, systemach oszczędzania oraz ubezpieczeniach inwestycyjnych Aviva.
 • Ubezpieczenia w towarzystwie pozwalają zabezpieczyć cały posiadany majątek w ramach ubezpieczenia mieszkania i domu, samochodu, podróży oraz sprzętu elektronicznego.

Oferta CU Aviva dla klienta biznesowego

 • Ubezpieczenia dla pracowników stanowią istotny element motywacyjny w każdej firmie. Ubezpieczenia Aviva dla pracowników obejmują ubezpieczenia na życie grupowe, NNW, podróże służbowe, pracownicze programy emerytalne w formie ubezpieczenia na życie oraz OFE.

 • Ubezpieczenia majątku firmy skierowane są do małych i średnich firm, przedsiębiorców, korporacji i stajni w ramach produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

 • Ubezpieczenia korporacyjne Aviva obejmują ubezpieczenia mienia, techniczne, w transporcie, OC Aviva, taboru szynowego i utraty zysku.

Oferta Aviva Direct - ubezpieczenie OC, AC, NNW

 • Ubezpieczenia komunikacyjne Aviva to oferta spersonalizowanych produktów w ramach ubezpieczenia OC, AC, Assistance, NNW, Zielona Karta, ubezpieczenia szyb i ochrony prawnej.
 • Ubezpieczenie samochodu w Aviva to liczne korzyści: ochrona zniżek za bezszkodową jazdę, przenoszenie zniżek za bezszkodową jazdę między małżonkami, uwzględnianie zniżek uzyskanych u poprzedniego ubezpieczyciela, bezpłatne ubezpieczenie assistance w wersji podstawowej, bezpłatne holowanie auta osoby poszkodowanej oraz prosty w obsłudze kalkulator OC Aviva.

Kontakt z Aviva

Aviva Sp. z o. o.
ul. Domaniewska 44
02-672 Warszawa

Infolinia: 801 888 444
Dla tel. kom.: 22 557 44 44

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000043360
NIP: 527-18-45-338
Wysokość kapitału zakładowego: 41 085 500 zł

Strona internetowa: www.aviva.pl

powrót