Twoje konto | Panel agenta
Oblicz składkę
Porównaj oferty
Zamów ubezpieczenie
Na życie
Turystyczne / Narciarskie
Nieruchomości
Samochodowe

5% zniżki na OC i AC w Liberty Direct przy płatności kartą

Sprawdź składkę

Zobacz także

  • Najtańsze OC i tanie AC
    Marzenie kierowców o tanim ubezpieczeniu samochodu może się łatwo ziścić. Wystarczy przestać sugerować się typowym sloganem towarzystw ubezpieczeniowych: "U nas najtańsze OC", wiedzieć jak zapracować na tanie OC i AC w pakiecie, znaleźć złoty środek między ceną i zakresem w polisie autocasco, a przede wszystkim nie tracić czasu na samodzielne poszukiwanie ofert towarzystw. Są prostsze sposoby na najtańsze ubezpieczenie.
  • W jaki sposób funkcjonują towarzystwa ubezpieczeniowe?
    Każdy posiadacz ubezpieczenia OC lub AC samochodu wie, że w razie wypadku może liczyć na odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego. Podobnie jest w przypadku ubezpieczeń na życie czy też polis od nieruchomości. Jak to się dzieje, że ubezpieczyciel jest w stanie wypłacić wszystkim poszkodowanym należyte odszkodowania?
  • Nie wstępuj w związek, na który nie jesteś gotowy – kampania społeczna skierowana do kierowców.
    Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny podaje, że zaledwie co piąty kierowca zdaje sobie sprawę z konsekwencji prowadzenia cudzego pojazdu bez ważnego OC. Polskie instytucje ubezpieczeniowe postanowiły połączyć siły w szczytnym celu i stworzyły kampanię społeczną naświetlającą powyższy problem. A czy ty wiesz, co ci grozi za jazdę nieubezpieczonym samochodem Twojego przyjaciela?

1
CZE
2011
Od czerwca rusza nowa kampania reklamowa ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct. Ma na celu zachęcić klientów towarzystwa do jednorazowej płatności kartą kredytową, dzięki czemu zyskują 5% zniżki na ubezpieczenia.

Jednorazowa płatność kartą kredytową za ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW i Assistance Liberty Direct premiowana jest 5% zniżką na polisy. Spot reklamowy ma na celu zachęcić klientów opłacania składek za pomocą karty kredytowej, wskazując na korzyści płynące z uzyskania dodatkowych zniżek.

Kampania obejmie główne stacje telewizyjne - TVP, TVN, Polsat oraz ukaże się w wybranych kanałach tematycznych. Kreację przygotował Liberty Direct, produkcję zrealizował EasyHell, a zakupem mediów zajął się MPG.

„Biorąc pod uwagę wysoką efektywność dotychczasowych kampanii produktowych, opartych na relacjach Klientów, najnowszy spot zdecydowaliśmy się przygotować w podobnej konwencji" - komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „W filmie podpowiadamy kierowcom jak łatwo mogą uzyskać dodatkową zniżkę na polisę i tym samym obniżyć składkę. W ten sposób chcemy również zachęcić do szerszego korzystania z płatności kartą” - dodaje Karski.

Jest to jedna z wielu promocji i zniżek prezentowanych w ofercie ubezpieczeń samochodowych Liberty Direct. Oprócz 5% zniżki za jednorazową płatność kartą towarzystwo przyznaje od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet oraz od 50 zł do 100 zł zniżki za zakup polisy w programie "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". 10% zniżki mogą uzyskać klienci ING w ramach współpracy bancassurance obu firm. Liberty Direct przenosi również zniżki z ubezpieczenia OC na AC i umożliwia opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz poprzez polecenie zapłaty. Dla wszystkich produktów oferowanych przez Liberty Direct możliwa jest płatność w ratach.

Źródło: Liberty Direct

Autor: Daria Modzelewska

Dodaj stronę do: Facebook Twitter Nasza Klasa Wykop Blip

Tagi: Liberty Direct ubezpieczenia komunikacyjne

strona główna

Komentarze

 
21.09.2013 16:39:03
co piernik do wiatraka czy platnosc z karty debetowej- kredytowej czy przelew z karty platniczej normalnej to dawanie wody gratis rybie w baltyku lub bilet kolejowy gratis na portfel AHAHAHA
darek